Termostatické hlavice

Stáhnout

Termostatický ventil s termostatickou hlavicí umožňuje uživateli upravovat nastavení teploty na radiátoru. V každé místnosti je tak možné nastavit požadovanou teplotu.

Termostatická hlavice obsahuje termocitlivé čidlo, které snímá teplotu okolí a reaguje na ni = při vyšší teplotě se čidlo roztahuje, při nižší se zmenšuje. Tyto rozměrové změny čidla jsou přenášeny z termostatické hlavice na termostatický ventil, který pak reguluje průtok topné vody radiátorem a tím se mění teplota v místnosti.

Termostatické ventily s hlavicemi vám umožňují:

  • přesné nastavování teploty v místnostech
  • zajistit tepelný komfort v místnostech
  • spořit energii

Termostatická řada se vyvíjí již déle než 40 let a má vynikající technické parametry a rovněž estetický a moderní design. Všechny termostatické ventily a hlavice se vyrábějí ve Francii, v továrně COMAP v Abbeville, v departmentu Somme.

Termostatické hlavice jsou uznávány jako jedny z nejlepších na trhu, pokud se týká jak účinnosti, tak provedení. Splňují potřeby projektů nových staveb i renovací. Termostatické ventily jsou k dispozici s pevnou nebo nastavitelnou hodnotou Kv, jsou kompatibilní s celou řadou termostatických hlavic COMAP.

Seznamte se se sortimentem termostatických hlavic COMAP :