Podlahové topení

Stáhnout

Společnost COMAP spojila to nejlepší ze svých odborných znalostí, aby vám přinesla systém podlahového topení a chlazení, který spojuje komfort, estetiku a úspory energie.

Systémy podlahového topení a chlazení lze používat v řadě aplikací: v rodinných domech, v bytových domech, ve školách nebo nemocnicích, pečovatelských domech, mateřských školách nebo v průmyslu.

COMAP vyvinula zakázkové modulární řešení, které lze přizpůsobit specifickým požadavkům každého projektu.

Naše týmy jsou vám k dispozici, aby vám pomohly zvolit ideální systém a poskytly vám podporu při každém kroku vašeho projektu od dimenzování až po instalaci.

4 dobré důvody pro volbu podlahového topení COMAP

1. Systémový přístup

Podlahového topení COMAP je vyvinutý především jako kompletní systém, ve kterém různé složky – izolační desky, trubky, rozdělovače, řídicí systém a příslušenství spolupracují tak, aby dokázaly plnit konkrétní potřeby každé aplikace.

2. Kvalitní výrobky

site Certitherm

Klíčové prvky – trubky, rozvaděče a desky jsou koncipovány tak, aby splnily ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, technické specifikace a spolehlivost.
Další komponenty se volí kvůli jejich kvalitě a efektivitě:

  • Bezdrátový řídicí systém Biofloor Connect CA = 0,5K certifikovaný eu.bac

3. Snadná instalace

Každá komponenta systému byla zvolena rovněž s ohledem na snadnost instalace a vysokou produktivitu instalace. Cena celého projektu je závislá nejen na ceně komponent, ale také pochopitelně na ceně práce potřebné k realizaci zakázky.

4. Systémy se zárukou

Společnost COMAP nabízí na své systémy podlahového topení a chlazení záruku, která se vztahuje na všechna možná rizika, která mohou nastat. Jedná se o záruku na komponenty a dále zejména o záruku na celý systém. Pokud jsou použity veškeré komponenty COMAP, je možné poskytnout i tuto - systémovou - záruku.
Pokud se týká dalších informací o podmínkách záruky, viz záruční podmínky COMAP v katalogu podlahového topení