Centrála KOMEO

Stáhnout

Komeo – centrála pro úpravu vody - to jediné řešení, které zabraňuje vzniku vodního kamene a zároveň čistí vodu dodávanou z vodovodního řadu. Jedno zařízení tak zajišťuje jak ochranu spotřebičů tak zajišťuje i dodávku kvalitní pitné vody.

Více jak 30 let společnost COMAP navrhuje a vyrábí zařízení pro zlepšení kvality vody a přispívá tak k vyšší kvalitě a vyššímu komfortu bydlení.

Centrála Komeo je distribuována přes obchodní síť prodejců se zaměřením na úpravu vody.

VÝHODY CENTRÁLY KOMEO

  • Chrání rozvody a spotřebiče před vodním kamenem
  • Odstraňuje špatnou chuť chlóru
  • Zajišťuje optimální kvalitu pitné vody
  • Odstraňuje z vody viry a bakterie
  • Filtruje z vody pesticity, herbicidy a těžké kovy
  • Je šetrná k životnímu prostředí: pracuje bez chemie a solí
  • Indikuje netěsnosti
  • Ovládání přes chytrý telefon pomocí aplikace

JAK KOMEO PRACUJE?

Komeo v sobě kombinuje zařízení na zabránění vzniku vodního kamene, filtry pro odstranění mechanických nečistot a rovněž zařízení pro zahubení virů a bakterií. Všechny tyto úpravy probíhají bez použití chemických procesů.

Zařízení pro zabránění vzniku vodního kamene způsobuje vysrážení minerálních solí, takže nevznikne tvrdý vodní kámen a přitom si vodá zachová důležitý obsah minerálů (bez navýšení obsahu sodíku a snížení obsahu vápníku).

Samočistící filtr zachycuje mechanické nečistoty obsažené ve vodě a zabraňuje předčasnému zanesení dalších filtrů. Prodlužuje tak jejich životnost.

Motoricky ovládaný elektroventil umožňuje uzavření a otevření vody a rovněž umožňuje vyčištění samočistícího filtru bez demontáží náplní.

Dva filtry s náplní aktivním uhlím odstraňují z vody jednak mechanické nečistoty, ale zároveň těžké kovy. Stejně tak odstraňují mangan a špatnou chuť chlóru.

Centrála rovněž neutralizuje bakterie a viry pomocí UVc lampy. Komeo je vybaveno průtokové a tlakové sensory, které umožňují detekovat případné netěsnosti soustavy a současně poskytovat v reálném čase informace o spotřebě vody*, tlaku v rozvodu stavu filtrů.