Společnosti COMAP a FLAMCO spojují své obchodní aktivity v rámci Aalberts Hydronic Flow Control.

Čt, 01/04/2021 - 10:57
O firmě

Společnosti Comap a Flamco jsou řadu let sesterskými firmami v rámci průmyslové skupiny Aalberts. Produktová portfolia obou společností se vzájemně doplňují, v produktových řadách je významná synergie a z tohoto důvodu se vedení skupiny rozhodlo spojit aktivity obou firem a nabídnout tak svým partnerům ucelený program postavený na inovativních a moderních technologiích.

 

  • Společnost Flamco je zaměřena na efektivitu a bezpečnost hydraulických soustav, je rovněž specialistou na vybavení kotelen, kompaktní předávací stanice a čerpadlové skupiny.
  • Společnost Comap se specializuje na rozvody, vyvažování hydraulických rozvodů a plošné vytápění.
  • Aalberts Hydronic Flow Control: kombinací produktů a služeb společností Flamco a Comap vzniká velmi moderní portfolio řešení „od zdroje po spotřebič“ nabízené společně.

 

Výhody pro partnery

„Spojujeme silné stránky společností Comap a Flamco, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout kompletní řešení přizpůsobená jejich potřebám.“ říká pan Maarten van de Veen, generální ředitel Aalberts Hydronic Flow Control, a pokračuje: „Zákazníci a partneři mají k dispozici širší a ucelenější nabídku, ale kontaktní osoba pro řešení konkrétního projektu či zakázky je jedna.“

 

 

-----------------------

Postupy objednávání zboží, logistika i fakturace zůstávají pro rok 2021 nezměněny.

Společnosti Flamco CZ s.r.o. i COMAP Praha s.r.o. jsou i nadále dva právní a daňové subjekty.