Jste projekční kancelář

PRAKTICKÉ NÁSTROJE
PRAKTICKÉ NÁSTROJE
TECNICKÉ PODKLADY KE STAŽENÍ

V našem dokumentačním centru jsou k dispozici veškeré technické listy k našim výrobkům.

Viz menu "DOKUMENTACE"

PRAKTICKÉ NÁSTROJE
TECNICKÉ PODKLADY KE STAŽENÍ

Viz menu "DOKUMENTACE"

Hledáte dokonalost? My také.


Regulace klimatu a příprava teplé užitkové vody představuje více než 60 % spotřeby energie budovy. Normy a zákony se stále zpřísňují, aby se snížila spotřeba energie. Jedním příkladem z Francie jsou předpisy RT 2012. Stále lépe informovaní odborníci a spotřebitelé se stále náročnějšími požadavky očekávají efektivní řešení.

Jako výrobní a konstrukční společnost jsme přesvědčeni, že naše práce musí poskytovat odpovědi na výzvy v oblasti energie jak dneška, tak zítřka. A ačkoliv jsou naše výrobky často neviditelné, hrají v energetické účinnosti systému klíčovou roli. Proto jsme stejně jako vy odhodláni vyvíjet vizi pro kompletní systémy, jejichž každý detail přispívá k celkové účinnosti.

  • Kvalita bez kompromisů: 90 % našich výrobků navrhujeme a vyrábíme v Evropě, většinou v našich vlastních továrnách, které jsou všechny certifikovány podle normy ISO 9001 a mají své vlastní konstrukční oddělení. Rozhodli jsme se k tomu proto, že chceme nabízet výrobky vynikající kvality, plně zabudované a dovedené k dokonalosti pro dlouhodobé systémy, které reagují na příslušné normy a předpisy.
  • Inovace, naše motivace: vždy usilujeme o to, abychom našim zákazníkům přinášeli vyšší technickou vyspělost a více efektivity. Společně s našimi konstrukčními odděleními navrhuje aplikace pro regulaci spotřeby energie, řešení pro její snižování a komunikační systémy a rozhraní také výzkumný a inovační tým, který je v Lyonu, v hlavním sídle skupiny.
  • Podpora zákazníků, naše poslání: jsme zde pro vás! Váš obchodní zástupce COMAP vás zná a zůstává s vámi. Váš zástupce je vám k službám, aby vám poskytl pomoc, kterou potřebujete, společně s technickými týmy COMAP pro poskytování podpory. Váš zástupce nám také bude moci oznámit vaše problémy a potřeby, aby je naše budoucí řešení mohla ještě lépe pokrýt.