Jste koncový uživatel

Společnost COMAP je dlouholetým partnerem profesionálních firem působících zejména v oblasti topení a sanitárních rozvodů.

COMAP využívá své know-how při koncepci a výrobě systémů pro rozvody a regulaci topení a rozvodů vody určených ve svém důsledku pro koncového uživatele i když instalace řady z nich musí být provedena odbornou firmou.

Více jak 90% výroby společnosti COMAP je ve Francii, v Itálii a některých dalších evropských zemích. 

 

Naše systémy jsou členěny do tří hlavních skupin :

Systémy rozvodů : trubky a příslušné tvarovky COMAP existují v mnoha variantách pro různé druhy rozvodů a jsou k dispozici v několika rozměrových řadách. Společným rysem je jejich kvalita. Spoje trubek a tvarovek jsou prováděny moderními technologiemi, které přinášejí rychlost a efektivitu při zachování vysoké spolehlivosti.  

Systémy regulace  : termostatické hlavice a ventily, pojišťovací ventily, kompletní systém pro podlahové topení. Všechna tato řešení jsou určena jednak pro bezpečnost ale i pro úsporu energie a pro vysoký komfort uživatele.

Systémy pro úpravu vody  : voda je jednak nositelem energie ve všech rozvodech topení a klimatizace, je ale také určena ke konzumaci. Z tohoto důvodu musí mít vysokou kvalitu a nesmí obsahovat nežádoucí látky. Jako firma zaměřená rovněž na úpravu vody přinášíme celou řadu technologií, které umožní jednak ochránit spotřebiče ale i zaručit kvalitu vody pro spotřebu.

Kontaktní údaje

Krajni 801

252 42 Jesenice

Česká Republika

https://www.comappraha.cz

Tel. +420 / 284 860 404