Jste firma provádějící montáže

NEJÚČINNĚJŠÍ TERMOSTATICKÁ HLAVICE sensity

Sensity,

NEJÚČINNĚJŠÍ TERMOSTATICKÁ HLAVICE

Společnost COMAP vyvinula termostatickou hlavici s nejlepší odezvou v závislosti na teplotě v místnosti na trhu. Vhodná pro všechny vaše projekty.

podrobnější informace

Sensity,

NEJÚČINNĚJŠÍ TERMOSTATICKÁ HLAVICE

podrobnější informace

V samém jádru oboru provádění instalací: jedinečný partner

Společnost COMAP je jedinou společností, která dodává všechny díly potřebné pro kompletní systémy topení, klimatizace a sanitární systémy, od generátoru až po zářič. Také jedinečným způsobem podporujeme obchodníky a stavební firmy po celou dobu trvání jejich výrobků, od renovace jednotlivých domovů po rekonstrukci technických sítí pro regulaci klimatu pro veřejné služby.

Dokonale chápeme vaše omezení a požadavky a nabízíme vám jednu z nejširších řad výrobků na trhu. Vysoká kvalita, přihlížení k nákladům a rychlosti: sdílíme stejné cíle.

  • Na prvním místě spolehlivost: naše výrobky jsou výsledkem našich výrobních znalostí a samozřejmě splňují požadavky nezbytných norem a certifikací. Pro naše zákazníky: systémy se zaručenou účinností a optimální pohodlí. Pro vás: jistota efektivní práce na pracovišti — a celková důvěra potom.
  • Nikdy nejsme daleko. Naše týmy jsou k dispozici, aby vám poskytovaly s postupem vašich projektů poradenství. Naši technici navštěvují vaše pracoviště. Naši technici, kteří pracují v našem technickém oddělení, jsou vám také k službám. Když to budete potřebovat, dokážou vám pomoci i s těmi nejsložitějšími hodnoceními nákladů, s výpočty tepelné a dynamické účinnosti atd.
  • Dejte se do toho: Vždy se snažíme předpokládat a lépe reagovat na změny na trzích stavebnictví a renovací a obsáhnout změny a příležitosti vyvolané legislativním prostředím. Proto můžete vašim zákazníkům nabídnout řešení, která jsou stále energeticky účinnější a hospodárnější.

Naše řešení

ZÚČASTNĚTE
SE NAŠICH
ŠKOLENÍ


OBJEDNEJTE
SI VÝTISK
KATALOGU

DOKUMENTAČNÍ
CENTRUM

Aktuality

COMAP uvádí na trh nový systém tvarovek pro vícevrstvé trubky 02/04/2019 - 11:15
Sortiment firmy COMAP pro vícevrstvé trubky byl významně rozšířen a přináší řadu nových technických detailů, které jednak zvyšují bezpečnost systému a zároveň zjednodušují instalaci.