Jste firma provádějící montáže

SENSO-RI BLACK
OSVĚDČENÁ HLAVICE SENSO-RI NYNÍ I V ČERNÉ BARVĚ

SENSO-RI je jednou z nejprodávanějších hlavic v Evropě. Její vynikající technické parametry a velmi moderní konstrukce i design ji k tomu předurčují. Nově je k dispozici i v černé barvě RAL9005, leskl= provedení pod označením SENSO-RI BLACK.

Více o hlavicích SENSO

SENSO-RI BLACK
OSVĚDČENÁ HLAVICE SENSO-RI NYNÍ I V ČERNÉ BARVĚ

Více o hlavicích SENSO

V samém jádru oboru provádění instalací: jedinečný partner

Společnost COMAP je jedinou společností, která dodává všechny díly potřebné pro kompletní systémy topení, klimatizace a sanitární systémy, od generátoru až po zářič. Také jedinečným způsobem podporujeme obchodníky a stavební firmy po celou dobu trvání jejich výrobků, od renovace jednotlivých domovů po rekonstrukci technických sítí pro regulaci klimatu pro veřejné služby.


Dokonale chápeme vaše omezení a požadavky a nabízíme vám jednu z nejširších řad výrobků na trhu. Vysoká kvalita, přihlížení k nákladům a rychlosti: sdílíme stejné cíle.

  • Na prvním místě spolehlivost: naše výrobky jsou výsledkem našich výrobních znalostí a samozřejmě splňují požadavky nezbytných norem a certifikací. Pro naše zákazníky: systémy se zaručenou účinností a optimální pohodlí. Pro vás: jistota efektivní práce na pracovišti — a celková důvěra potom.
  • Nikdy nejsme daleko. Naše týmy jsou k dispozici, aby vám poskytovaly s postupem vašich projektů poradenství. Naši technici navštěvují vaše pracoviště. Naši technici, kteří pracují v našem technickém oddělení, jsou vám také k službám. Když to budete potřebovat, dokážou vám pomoci i s těmi nejsložitějšími hodnoceními nákladů, s výpočty tepelné a dynamické účinnosti atd.
  • Dejte se do toho: Vždy se snažíme předpokládat a lépe reagovat na změny na trzích stavebnictví a renovací a obsáhnout změny a příležitosti vyvolané legislativním prostředím. Proto můžete vašim zákazníkům nabídnout řešení, která jsou stále energeticky účinnější a hospodárnější.

ZÚČASTNĚTE
SE NAŠICH
ŠKOLENÍ


OBJEDNEJTE
SI VÝTISK
KATALOGU

DOKUMENTAČNÍ
CENTRUM

Aktuality
Ceník Aalberts HFC 01/2022 CZK
Nový Ceník Aalberts HFC 01/2022 CZK/EUR 17/01/2022 - 11:16
Společnosti COMAP a FLAMCO tvoří klastr Hydronic Flow Control skupiny Aalberts a vydávají první společný Ceník 01/2022 platný od 17. 01. 2022.