Jste distributor – velkoobchodník

PRAKTICKÉ NÁSTROJE
PRAKTICKÉ NÁSTROJE
PŘEHLEDY TECHNICKÝCH DAT KE STAŽENÍ

Snadno a zdarma si stáhněte jakémkoliv podklady, které potřebujete

 

Viz „Dokumentace“

PRAKTICKÉ NÁSTROJE
PŘEHLEDY TECHNICKÝCH DAT KE STAŽENÍ

Viz „Dokumentace“

Odborník poskytuje služby odborníkům: obchodní a marketingové zkušenosti a technická podpora ušitá na míru

Společnost COMAP vždy budovala partnerské vztahy s našimi zákazníky, což nás přibližovalo potřebám a očekáváním odborníků z oblasti obchodu, stavebních společností a konstrukčních firem. Vaši zákazníci dokážou poznat rozdíl.

  • Kvalita a spolehlivost: naše výrobky a systémy se navrhují a vyrábějí ve Francii a v Evropě v našich vlastních továrnách i v továrnách naší skupiny. Kromě standardních požadavků — které naše výrobky vždy splňují — společnost COMAP připravuje pro každý výrobek své vlastní specifikační dokumenty.
  • Výběr a dostupnost: materiály, technologie, rozměry, dodávka – vaši zákazníci mohou být v klidu, protože rychle dokážete dodat výrobky, které potřebují, díky široké řadě vhodných řešení a produktů.
  • Marketingové a obchodní zkušenosti: obzvláště vhodné pro oblast profesionální distribuce tak, aby naše řešení a služby pro vás byly skutečnou konkurenční výhodou.
  • Velmi efektivní prodejní síla: 5 obchodních zástupců s výbornými technickými znalostmi, aby dokázali plnit přesně potřeby zákazníků provádějících instalace a konstrukčních firem, navíc k potřebám distributorů.  Zástupci společnosti COMAP mají podporu interního technického oddělení se všemi technickými a IT nástroji nezbytnými pro provádění přesných výpočtů pro optimalizované systémy. Vaším hlavním bodem kontaktu je váš prodejní zástupce, který je zodpovědný za správu vašich objednávek, přenášení technických dokumentů atd.
  • Co-Expert: iniciativa pro oblast obchodních a technických služeb po celém světě. Naše technické a obchodní týmy nabízejí školení a podporu, kterou potřebujete. Vaši zákazníci tyto odborné zkušenosti určitě ocení.