COMAP vás zve na virtuální veletrh TZB Expo 2021 (Aquatherm Nitra)

výstava tzb expo 2021
Po, 22/02/2021 - 06:24
Novinky

Společnosti COMAP a FLAMCO tvoří klastr HYDRONIC FLOW CONTROL nizozemské skupiny AALBERTS. Proto vystavujeme společně a zveme vás tímto ve dnech 23-26/02/2021 na návštěvu našeho stánku.

 

Na našem stánku se můžete seznámit s novými produkty, ale pochopitelně jsou k dispozici veškeré informace o celém produktovém portfoliu. Budeme připraveni odpovídat na vaše dotazy, poskytovat podrobné informace o výrobcích a systémech, které nabízíme.

 

COMAP – hlavní produkty na stánku:

  • Dynamické termostatické ventily: produktová řada se značně rozšířila a kromě ventilů běžných tvarů (AutoSAR) jsou nově k dispozici i ventily pro radiátory se středovým připojením (THERMOD) i dynamické H-moduly (MOD)pro radiátory s integrovaným ventilem.
  • Nová řešení v systémech podlahového vytápění: naše nabídka v tomto sortimentu je opět aktualizována a rozšířena o některé další systémy - např. suchý systém s hliníkovou fólií. Jsme vám plně k dispozici pro řešení projektu, nabízíme kompletní výpočet, kladecí plány a další informace potřebné k realizaci.
  • Termostatický program: opět rozšiřujeme náš sortiment a na veletrhu se můžete seznámit s velmi přesnými hlavicemi SENSITY VT01, s termostatickými ventily pro radiátory se středovým připojením FLEXOSAR a jejich designovou variantou FLEXODESIGN nově i v černé barvě.
  • MultiSKIN - systém pro rozvody vody a topení z vícevrstvých trubek a MultiSKIN GAS - systém pro rozvody plynu z vícevrstvých trubek.

 

> Navštivte náš stánek