COMAP spouští svou databázi BIM pro systém vícevrstvých trubek a lisovacích tvarovek SkinPress

COMAP spouští svou databázi BIM
Út, 11/07/2017 - 11:34
Novinky

COMAP spouští svou první databázi BIM pro sortiment vícevrstvých trubek: lisovací tvarovky SkinPress a vícevrstvé trubky MultiSkin a BetaSkin. Objekty BIM jsou volně ke stažení z webových stránek COMAP. 

Podpora profesionálním firmám ze stavebnictví v jejich přechodu k digitálním návrhům

Publikováním první BIM database COMAP ukazuje svou snahu o podporu všech firem z oblasti stavebnictví v době, kdy systém BIM (Building Information Modelling) začíná být stále více využíván. Skupina COMAP se rozhodla začít systémem vícevrstvých trubek (lisovací tvarovky SkinPress a vícevrstvé trubky MultiSkin a BetaSkin), jelikož tvoří jednu z hlavních skupin výrobků. Vytváření dalších BIM objektů pro ostatní skupiny výrobků, bude postupně následovat.

BIM, to je řešení nabízející řadu výhod

Díky BIM metodě je možné v každé etapě života budovy provádět optimalizace postavené na jednom digitálním modelu budovy, který využívá celá řada profesí. Výhoda projektů s použitím BIM prvků spočívá již v návrhu rozvodů v budově. Díky tomuto přístupu je možné zaručit, že všechny technické rozvody budou mít dostatek místa ve stavební konstrukci a bude možné rozvody opravdu realizovat.

Seznamte se s BIM knihovnou COMAP