COMAP spouští aplikaci MyCOMAP pro chytré telefony

Čt, 08/02/2018 - 16:34
Novinky

COMAP spustil aplikaci MyCOMAP, která pomáhá instalatérským firmám při jejich každodenní práci a umožňuje jim maximálně dobře využít řešení, která COMAP přináší. Aktuální verze aplikace MyCOMAP obsahuje dva moduly. První slouží ke správnému nastavení různých regulačních armatur COMAP a díky tomuto nastavení pak dosažení optimální funkce těchto armatur. Druhý modul zpřístupňuje celou řadu krátkých filmů o výrobních závodech, montážních postupech a výrobcích. Další moduly budou brzy k dispozici.

Aplikace pomáhá instalatérům v jejich každodenní práci

Pomocí prvního modulu aplikace MyCOMAP můžete jednoduše provést správné nastavení regulačních armatur COMAP. Je nutné zadat pouze informace o instalaci jako například průtok, teplotu na vstupu a výstupu z radiátoru apod.

Díky těmto parametrům je možné správně nastavit: 

  • Ruční radiátorové ventily
  • Termostatické radiátorové ventily
  • Radiátorová šroubení
  • Vyvažovací ventily

Cílem aplikace MyCOMAP je usnadnit práci instalatérovi při jeho každodenní práci. Odpadá nutnost používání diagramů tlakových ztrát pro správné přednastavení termostatického ventilu nebo pro nastavení vyvažovacího ventilu. Rovněž se snadno předejde chybám při výpočtech.

MyCOMAP aplikace tak umožňuje dostat z COMAP výrobků to nejlepší, tj. provozovat je optimálně za základě zadání parametrů konkrétní instalace.

 

    


Druhý modul umožňuje přístup ke všem COMAP videím. Naleznete zde videa o produktech, instruktážní montážní videa a také videa o výrobních závodech.

Aplikace vás upozorní, když bude k dispozici nové video nebo jiná informace. Takto si můžete být jisti, že vám neunikne žádná novinka. Stejně tak jako první modul je i tento druhý modul aplikace MyCOMAP určen pro usnadnění práce instalatérské firmy.

Videa jsou k dispozici v různých jazykových verzích, základní verze je anglicky.

Stáhněte si zdarma aplikaci MyCOMAP

MyCOMAP aplikace je zdarma ke stažení pro iOS a Android.

Stáhněte si nyní aplikaci MyCOMAP :

    

Další moduly jsou v přípravě a budou brzy zveřejněny.