COMAP Praha

Přední značka

Společnost COMAP patří již od roku 1947 mezi nejrespektovanější značky v oblasti výrobků pro systémy topení, systémy rozvodů vody a podlahové topení. Měděné pájecí tvarovky SUDO, ventily SAR a termostatické hlavice SENSO jsou odborníky ze stavebního průmyslu velmi oceňovány.

Jako specialisté na spojování, regulaci a kvalitu vody jsme se vydali na cestu zvyšování energetické účinnosti budov a snižování nákladů, se současným zvyšováním komfortu a bezpečnosti. Naše výrobky a systémy přímo přispívají k účinným systémům a stavbám optimalizovaným z hlediska času a kvality.

Na českém a slovenském trhu společnost COMAP Praha prodává kompletní systémy rozvodů, výrobků pro regulaci a úpravu vody nabízených skupinou COMAP Group.

  • Sídlo mateřské firmy, COMAP S.A.,  je ve Francii, ve městě Lyon.
  • Naše sídlo, COMAP Praha s.r.o., je v Jesenici u Prahy.
  • Spolupracujeme se všemi velkými distributory v mnoha zemích.
    • Naše prodejní týmy jsou organizovány podle potřeb lokálního trhu, aby byly skutečnou podporou pro firmy realizující montáže, pro obchodní společnosti i projekční kanceláře.
    • Naši obchodní zástupci vám poskytují podporu při řešení projektů - doporučují vhodná řešení a vytvářejí cenové nabídky.
    • Naši zástupci v terénu poskytují rady a pomoc při realizaci instalací a distributorům při rozhodování o sortimentu.
  • Pracovníci logistiky a administrace prodeje sledují vaše objednávky a poskytují každodenní služby vám, našim zákazníkům.

Kvalita vyráběná ve Francii

Vícevrstvé trubky a trubky ze síťovaného polyethylénu, lisovací tvarovky pro plastové trubky, pro měď, uhlíkovou i nerez ocel, termostatické hlavice a ventily, vyvažovací ventily, systémy pro podlahové topení — společnost COMAP Praha poskytuje odborníkům ve stavebnictví jednu z nejúplnějších sestav možností, pokud se týká výrobků, výrobních řad a technologií.

Naše skupina byla založena ve Francii a stále tam výroba a vývoj probíhá. Výrobní závody skupiny jsou ve Francii, v departmentech Nièvre a Somme. Také máme provoz ve městě Brescia v Itálii, významném evropském regionu pro výrobky z mosazi.

Naše logistické centrum se sídlem v Checy v departmentu Loiret řeší veškerou naši distribuci ve Francii a zároveň i přímou distribuci do více než 50-ti zemí na celém světě.

Zjistěte si více o historii společnosti COMAP

Zjistěte si více o našich výrobních a logistických provozech